طراحی سایت
چهارشنبه 26 دي 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

آقای شریعتی! رطب خورده کی منع رطب کند؟

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، جلسه شورای اشتغال شهرستان هفتکل با حضور مهندس ظاهری نماینده مردم در مجلس، مهندس ناصری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، دکتر شریعتی استاندار خوزستان و دهها مدیرکل و مدیر دولتی روز جمعه ۶ بهمن ماه ۹۶ در سالن اجتماعات فرمانداری هفتکل برگزار شد.

 

 

این جلسه شورای اشتغال که از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح تا ۲ظهر طول کشید، مصوباتی از جمله استخدام ۴۰نفر از کارگران بومی شرکت نمکزدایی در شرکت جدید بهره برداری نفت هفتکل و آسفالت و بهره برداری جاده خروجی هفتکل تا سه راهی شرکت سیمان تا پایان سال ۹۶ را به یادگار داشت.

 

 

غلامرضا شریعتی عالی ترین مقام دولت در استان خوزستان وعده داده بود، مسیر جاده نمره۲ تا سه راهی شرکت سیمان تا پایان سال ۹۶ مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

 

 

وی همچنین وعده داده بود که ۴۰ نفر از کارگران اخراجی نمکزدایی هفتکل تا پایان سال ۹۶ در شرکت جدید بهره برداری نفت مشغول می شوند.

 

 

دقیقاً عین همین گفته ها در سایت رسمی فرمانداری هفتکل نشر و در دیگر سایت های استانی و کشوری نیز نقل شد.

 

 

حال که در سومین روز از سال ۹۷ هستیم، متاسفانه هنوز ماشین های سنگین شرکت سیمان، جاده بازگشت به هفتکل را رامسد طی می کنند و کارگران نمکزدایی نیز در اولین روز از سال ۹۷ درب این شرکت تجمع کردند.

 

 

سوالی که حالا ذهن مخاطب را مشغول می کند این است که جلسه شورای اشتغال که با حضور آن همه مسئولان تراز بالا و آن همه حساسیت و قطعاً خرج چند میلیونی از جیب مبارک دولت برگزار شده بود، خروجیش چه بوده و چه خیری برای مردم داشت؟

 

 

آقای شریعتی! این وعده های سر خرمنی شأن دولت را زیر سوال میبرد. امیدواریم به جاده خروجی هفتکل توجه بیشتری داشته باشید و حداقل با جان مردم بازی نکنید.

 

 

گزارش از: علی عوض نژاد

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر