طراحی سایت
سه شنبه 2 بهمن 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

شکست سنگین ابوذر هفتکل در برابر اتحاد رغیوه +عکس

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، از هفته پایانی مسابقات باشگاهی شهرستان هفتکل، امروز تیم ابوذر در برابر اتحاد رغیوه با نتیجه سنگین پنج بر صفر تن به شکست داد تا به نوعی تکلیف قهرمان این مسابقات مشخص شود.

 

 

نکته قابل توجه عدم حضور بازیکنان شاخص ابوذر در این بازی بود و با توجه به اینکه در بازی قبل تیم ابوذر در برابر پاسارگاد حاضر نشد و باخت سه بر صفر را به تیم حریف تقدیم کرد، حرف و حدیث ها پیرامون این بازی زیادتر از قبل شد.

 

اما جالب اینجاست که نیمکت تیم ابوذر خالی از بازیکن، مربی و کادر سرپرستی است و جالب تر، در ادامه این دیدار، دو بازیکن ابوذر نیز در نیمه ی دوم مصدوم شدند و بازیکنی روی نیمکت نبود تا جایگزین آنان شود و تیم ابوذر با نه بازیکن به این دیدار ادامه داد.

 

 

امیدواریم هیات فوتبال و اداره ورزش و جوانان شهرستان هفتکل تضمینی از تیمهای شرکت کننده در مسابقات بگیرند تا اواسط مسابقات به هر دلیل یا سلیقه ای عمل نکنند و هر بازی که دوست داشتند در زمین حاضر شوند.

 

 

گفتنی است: تیم اتحاد بخش رغیوه اولین دیدار رسمی خود را برگزار و پای به مسابقات باشگاهی شهرستان هفتکل گذاشت و خبرگزاری ندای هفتکل برای این تیم تازه تأسیس و مقتدر آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.

 

 

گزارش از: احمد عباسی

 

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر