طراحی سایت
شنبه 28 مهر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

موافقت استاندار خوزستان برای تامین پروژه جاده خروجی هفتکل از محل اعتبارات استان

 

علی عسکر ظاهری در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل اظهار اشت: مسیر جاده بین اهواز و اصفهان از درون شهر هفتکل تصویب شده و به راه است و مردم خیالشان راحت باشد که هم استاندار محترم و هم همکاران عزیز راه و شهرسازی غیر از این نظر دیگری ندارند.

 


وی افزود: نگرانی ای در خصوص عدم اعتبار داشتیم که پروژه خروجی هفتکل به سمت سه راهی مسجدسلیمان تعطیل شده بود و با پیگیری ای که داشتیم، استاندار موافقت کرد که از محل اعتبارات استان، این پروژه را تأمین اعتبار نماید.

 


وی ادامه داد: روز پنجشنبه پیام شروع مجدد پیمانکار این پروژه به رئیس اداره راه شهرستان هفتکل ارسال شد و پیمانکار شروع بکار خواهند کرد.

 نتیجه تصویری برای علی عسکر ظاهرینماینده مردم مسجدسلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا در مجلس گفت: از محل صندوق توسعه استان، مبلغ 24 میلیارد تومان برای مجموعه روستاهای شهرستان هفتکل، اختصاص یافت و روستاهای بخش رغیوه، مرکزی و مکوند تا سی مایلی به عنوان یک آب پایدار تهیه و در اختیار روستائیان عزیز خواهند گرفت.

 وی گفت: برای اصلاح شبکه درونی شهرستان هفتکل چهار میلیارد و نیم اعتبار اختصاص یافت، تا ان شاالله بحث اصلاح شبکه درونی شهرستان هفتکل حل شود.

 


مهندس علی عسکر ظاهری در گفتگو با ندای هفتکل در خصوص اخراج کارگران شرکت نمکزدایی هفتکل اظهار داشت: مهندس عالیپور مدیرعامل شرکت بهره برداری مناطق نفتخیز جنوب این قول را داد که حداقل 20 نفر از کارگران را در پست های غیررسمی مانند حراست و خدمات مشغول کند اما ما به این تعداد راضی نیستیم و باید همه آنها استخدام و مشغول کند.

 


وی تصریح کرد: چندین بار پیگیری و صحبت هایی در این خصوص با وزیر نفت داشتیم و در نهایت قرار بر این شد چون پروژه به اتمام رسیده، برای شروع مجدد، هر آنچه نیروی غیررسمی هستند، حتما از درون نیروهای هفتکلی که شاغل بودند به هر تعداد که بتوانند از آنها استفاده کنند.

 


نماینده مردم هفتکل گفت: هم من و هم استاندار و هم فرماندار به جد پیگیر رفع مشکل و معضل اشتغال جوانان هفتکل هستیم تا لحظه تمام تلاشمان این است حداقل مشکل اشتغال حتی یک نفر هم که شده حل شود و امیدواریم با راه اندازی پروژه ها آینده توجه ویژه ای به جوانان بیکار این حوزه شود.

 


ظاهری در پاسخ به این سوال که چه قولی وزیر نفت در خصوص کارگران بومی نمکزدایی هفتکل به شما داده است، اظهار کرد: وزیر نفت این اجازه را به استان داده که هرآنچه نیروی غیر از نیروهایی که آزمونی و رسمی هستند از نیروهای هفتکلی استفاده کنند و مدیرعامل مناطق نفتخیز استان نیز همین دستور را داه و در مراحل فرآیند کار و انتخاب پیمانکار و بر اساس آن نیروهای لازم را جذب کنند.

 


ایشان در نهایت در این خصوص گفت: من هیچگونه مشکلی در خصوص موضوع اخراج کارگران نمکزدایی هفتکل نمی بینم و امیدوارم مشکل برادرانمان حل خواهند شد.

 

 


گفتگو از: علی عوض نژاد

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر