طراحی سایت
شنبه 28 مهر 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

به هیچ عنوان از کسی نخواهیم گذشت که به فکر انتقال بی جا آب از سر شاخه های کارون باشد

 

مهندس علی عسکر ظاهری عبده وند در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل با اشاره به نامه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص انتقال آب خوزستان، گفت: یکی از دغدغه های اصلی مردم استان خوزستان با توجه به اینکه تالاب هایمان به علت کم آبی هایی که وجود دارد، خسارت زیادی به استان وارد کرده اند.

 

 وی افزود: نمونه بارز آن همین گرد و خاک ها و بحث کشاورزی است که استانمان را تحت تأثیر قرار داده و از سوی دیگر طرح مقام معظم رهبری، علارقم اینکه دولت کارهای بسیار خوبی نیز انجام داده اما چند سالی این طرح زمین مانده است.

 

نماینده مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حرف عموم مردم این است که ما تا زمانی که خودمان نیاز به آب شرب داریم و نیاز به آب صنعت، بهداشت و کشاورزی داریم، هیچ انتقالی از استانمان نباید صورت بگیرد.

 

ظاهری با اشاهر به اینکه در حال حاضر آورد آب از سر چشمه های خوزستان به آن حد نیست که دیگران فکر می کنند ما آب مازاد داریم گفت: برای انتقال و به هیچ عنوان از کسی نخواهیم گذشت که به فکر انتقال بی جا آب از سر شاخه های کارون باشد.

 

نماینده مردم مسجدسلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا در مجلس شورای اسلامی گفت: من مطمعنم هم رئیس جمهور و هم معاون اول ایشان خوب متوجه شدند و می دانند این آب حق مردم خوزستان است و باید آب پایداری داشته باشد و این حرف هایی که در حاشیه زده می شود، هیچ تأثیری نخواهد داشت.

 

 

 گفتگو از: علی عوض نژاد

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر