طراحی سایت
سه شنبه 2 بهمن 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

جاده امید همچنان در درون شهر هفتکل جاری است/ جلسه امروز برای رفع معارضات جاده کمربندی بود

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هفتکل دقایقی پیش در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل اظهار داشت: در جلسه امروز که با حضور مهندس شفیعی مدیر توسعه راههای استان خوزستان در فرمانداری هفتکل برگزار شد، برخی از موانع و معارضات جاده ی کمربندی هفتکل رفع گردید.

 عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

مهندس رسول رحیمی ادامه داد: جاده کمربندی هفتکل از قبر سید به سمت غیزانیه که 12 کیلومتر است و مسیر میدان شرکت سیمان تا سه راهی مسجدسلیمان که 3 کیلومتر است در این جلسه با حضور مهندس شفیعی رفع معارض شد.

 وی همچنین افزود: مهندس شفیعی توجه خاصی به شهرستان هفتکل دارد و به شدت پیگیر مشکلات جاده های شهرستان هفتکل می باشد.

 ایشان با اشاره به خبر منتشر شده در کانال تگرامی ندای هفتکل اظهار داشت: این خبر که صحبت هایی درموردش در این جلسه شده بود مربوط به مصوبات سال 86-1385 بوده که در این جلسه فقط مصوبات آنموقع را بازگویی کردیم.

 مهندس رحیمی گفت: در این جلسه همچنین به موضوع جاده امید نیز اشاره کرده ایم و مسئولان حاضر در جلسه اظهار داشتند که تنها امید مردم هفتکل به جاده امید است و به این جاده توجه بیشتری داشته باشید.

 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هفتکل اظهار داشت: خبری که در خصوص بسته شدن جاده امید از درون شهر هفتکل منتشر شده است صحتی ندارد و اگر قرار باشد جاده ای که از درون شهر هفتکل عبور میکند بسته شود ما بشدت مخالفت خود را اعلام می کنیم.


 

 گفتگو از: علی عوض نژاد

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر