طراحی سایت
سه شنبه 2 بهمن 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

بازرس کنترل کیفیت فرآورده های نفتی، بنزین هفتکل را تأیید کرد +تصاویر

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، در پی گلایه ها و نارصایتی های شهروندان هفتکلی در خصوص کیفیت بنزین در تنها جایگاه سوخت فرآورده های نفتی در هفتکل، سایت خبرگزاری ندای هفتکل اقدام به نشر این گلایه ها در فضای مجازی کرده بود.


این گزارش که با استقبال و بازتاب گسترده ای در بین مسئولان قرار گرفت، برآن شد با هماهنگی بازرسی فرمانداری هفتکل ناظر کنترل کیفیت مرکز پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز را برای بازرسی از این جایگاه اختصاصی به هفتکل دعوت کند.


این بازرس صبح دیروز دوشنبه به همراه پرسنل بازرسی فرمانداری، نماینده پلیس امنیت شهرستان، پرسنل اداره صنعت، معدن و تجارت و خبرنگار ندای هفتکل از جایگاه اختصاصی هفتکل بازدید کردند.


در این بازدید، مهندس امین فردی پور ناظر کنترل کیفیت مرکز پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز از مخزن های نفت، گازائیل و بنزین هفتکل بازرسی کرد.


وی چندین تست و آزمایشات مختلفی را در مخازن این جایگاه انجام داد و در حین انجام آزمایشات توضیحاتی در خصوص میزان کیفیت آنها به همراهان خود از جمله پرسنل بازرسی فرمانداری ارائه نمود.


مهندس فردی پور در پایان با بیان اینکه هیچگونه آب یا مایع دیگری در بنزین این جایگاه مخلوط نیست، گفت: جایگاه اختصاصی حاج باباخان کریمی فرد، چند سال است که به طور متوالی حائز رتبه ممتاز در سطح استان می باشد.


تصاویر ذیل مربوط به تست و آزمایشات مختلف از بنزین جایگاه سوخت هفتکل توسط مهندس فردی پور می باشد.

 

 گزارش و عکس از: علی عوض نژاد

 

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

گفتنی است: عکسی که در پایان تصاویر منتشر شده، نمونه ای از مخلوط آب و بنزین می باشد که مهندس فردی پور جهت شفاف سازی و نمایش آن به بازرسان فرمانداری، پلیس امنیت و اداره صنعت و معدن شهرستان هفتکل آن را آزمایش کرده است.

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر