طراحی سایت
سه شنبه 2 بهمن 1397.

تبلیـغـات

چاپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان هفتکل +عکس

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان هفتکل با محوریت برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی با حضور بخشداران مرکزی و رغیوه، سرپرست شهرداری و رئیس شورای شهر اسلامی شهر، ادارات آموزش و پروش، ادارات اسلامی و پیام نور در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

 


در ابتدای این جلسه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان هفتکل ضمن اشاره به شعار امسال هفته کتاب با موضوع (آینده روشن با خانواده کتابخوان) برنامه های هفته کتاب را تشریح کرد.

 

 

نادر مرادی فر گفت: مهم ترین برنامه امسال، نقد کتاب، برگزاری مسابقه کتابخوانی (پدر، عشق و پسر) از تالیف سید مهدی شجاعی، برگزاری نشست های تخصصی کتابدان کودکان و نوجوانان  در سطح مدارس، نواختن زنگ کتاب و کتابخوانی در یکی از مدارس هفتکل، عضویت دانش آموزان و دانشجویان در محل کتابخانه عمومی شهیدان اسلام عنوان کرد.

 

 

وی از دیگر برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی را، برگزاری نمایشگاه کتاب از تاریخ 20 آبانماه لغایت 5 آذرماه عنوان کرد و افزود: این نمایشگاه که با 3000 عنوان کتاب با تخفیف 30 درصدی در محل کتابخانه، به همراه نمایشگاه نقاشی با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منقعد می باشد و از عموم مردم با فرهنگ هفتکلی دعوت می شود از این نمایشگاه بازدید کنند.

 


سید حمید حسینی بخشدار مرکزی نیز در سخنانی ضمن اشاره به فعالیت های مثبت  و رو به رشد کتابخانه عمومی شهیدان اسلام در شهر هفتکل خواستار همکاری و فعالیت همه ی اعضای انجمن جهت تبلیغ و ترویج فرهنگ کتابخوانی با اداره کتابخانه ها شد.

 


حسینی همچنین خواستار بازدید از نمایشگاه کتاب و عضویت دانشجویان و دانش آموزان در کتابخانه عمومی شد.

 


سایر اعضای انجمن نیز طی سخنانی از آمادگی خود برای همکاری بیشتر و فعالانه جهت پیشبرد اهداف و برنامه های برنامه ریزی شده  در هفته کتاب شهرستان هفتکل خبر دادند.

 

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر