طراحی سایت
دوشنبه 1 مرداد 1397.

تبلیـغـات

جهت نمایش بزرگتر، کلیک کنید

چلپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

بزودی؛ استخدام ۴ رامهرمزی در شهرداری هفتکل!!

 

 

شنیده های ندای هفتکل حکایت از این دارد که 4 نیروی غیربومی که اصالتاً اهل شهرستان رامهرمز هستند، از سوی استانداری خوزستان برای استخدام در شهرداری هفتکل معرفی شده اند.

 

این چهار نفر بر اساس آزمون استخدامی شهرداری ها که دو سال پیش برگزار شده بود قبول شدند و در زمان تقسیم بندی، به شهرداری هفتکل معرفی شدند.

 

سه نفر از این نیروها عضو خانواده شهید و دارای مدرک تحصیلی لیسانس هستند که در پست های  انبارداری، وکالت و خدمات مشغول به کار می شود.

 

گفتنی است: شورای شهر و شهردار اسبق هفتکل قبلا به استانداری درخواست نیرو کرده بودند که با برگزاری آزمون استخدامی شهرداری ها، این چهار نیروی غیربومی به هفتکل معرفی شدند.

 

جالبتر آنکه در حال حاضر در قسمت حقوقی شهرداری هفتکل سه نفر مشغول بکار هستند و با افزوده شدن این نیروی جدید، شهرداری باید این بار اضافی را تحمل کند و ماهیانه حقوق وی را پرداخت کند که در یک سال مبلغی نزدیک به 20 میلیون تومان است.

 

همچنبن شنیده می شود، این نیروها در هفته گذشته برای شروع کار خود به شهرداری هفتکل مراجعه اما سیدمهدی حیدری سرپرست شهرداری هفتکل نامه آنها را تحویل نگرفت و به همراه اعضای شورای شهر هفتکل بدنبال رایزنی برای لغو این استخدامی های غیربومی است.

 

انتظار می رفت، علارقم کمبود بودجه ای که امسال فرمانداری هفتکل در تخصیص اعتبار برای شهرداری در نظر گرفته است، استانداری خوزستان توجه بیشتری به شهردای هفتکل داشته باشد اما با این اوصاف گویا استانداری نیز قصد دارد فعالیت شهرداری هفتکل محدود و محدودتر کند.

 

 

گزارش از: علی عوض نژاد

 

دیدگاه‌ها   

 
+1 #1 پاسخ: بزودی؛ استخدام ۴ رامهرمزی در شهرداری هفتکل!!مجتبی حسین زاده 1396-07-19 02:33
با سلام
این ظلم تاکی باید درحق ما ادامه پیدا بکند . مگر ما تحصیل کرده نیستیم ؟ مگر ما در این شهر بزرگ نشده ایم و زندگی نمیکنیم ؟ خیلی بهم فشار میاد که چندین سال دنبال کار هستم تا بتوانم یک زندگیه معمولی که حق خودم و همسرم هست را بسازم به هر اداره که مراجعه میکنم فقط قول های دروغ و حرف های دروغ میشنوم که استخدامی نداریم یا باشه بهتون اطلاع میدهیم اما مدتی بعد در همان اداره ها فرزند ، داماد یا اقوام و افراد شهرهای اطراف حتی دور استخدام میشوند . واقعا از نظر روحی ادم بهم میریزه ، پس حق ما چی میشه . ما ادم نیستیم . به طور مثال در اداره ...........: آقا پسر خودش رو استخدام میکنه یا یکی بازنشسته میشه ۳ فرزند پسر خود الان در اداره ..... مشغول کار هستن. وقتی این رفتارهارو میبینم و میبینیم واقعا از خودمون میپرسیم چرا درس خواندیم یا چرا باید در این شهر که بعضا افراد نالایق حکام دار شهر شدن و امید رو از ما گرفتن زندگی کنیم ، پس راهی نمانده جزء اینکه فقط بفکر این باشیم که پولی جور کنیم و از این شهر فرار کنیم چون حتی حق اعتراض نداریم . در پایان فقط میتونم بگم متاسفم برای شهری که نه عدالت در اون نقش داره نه امید برای زندگی و حتی زنده ماندن. این شهر مبارک غیربومی های استان والسلام.
نقل قول کردن
 
 
+1 #2 پاسخ: بزودی؛ استخدام ۴ رامهرمزی در شهرداری هفتکل!!حامد بهزادی 1396-07-23 20:40
اقا ما دیگه تو هفتکل زندگی نمیکنیم شهر ما تلفیقی از رامهرمز . باغملک . مسجدسلیمان شده ، اسم این شهر دیگه هفتکل نیست واقعا متاسفم...
نقل قول کردن
 
 
+1 #3 پاسخ: بزودی؛ استخدام ۴ رامهرمزی در شهرداری هفتکل!!اعظم 1396-07-24 12:08
فکر کنم چون همه ی جوانان هفتکلی شاغل هستند،مجبورن از شهرهای دیگه استخدام کنن
نقل قول کردن
 
 
+1 #4 پاسخ: بزودی؛ استخدام ۴ رامهرمزی در شهرداری هفتکل!!حامد بهزادی 1396-07-25 11:06
به نقل از اعظم:
فکر کنم چون همه ی جوانان هفتکلی شاغل هستند،مجبورن از شهرهای دیگه استخدام کنن

]چند تا نیرو هم من از ایذه دارم بیارم هفتکل کار بکنن
نقل قول کردن
 
 
0 #5 پاسخ: بزودی؛ استخدام ۴ رامهرمزی در شهرداری هفتکل!!امیر 1396-07-30 15:52
به نقل از حامد بهزادی:
به نقل از اعظم:
فکر کنم چون همه ی جوانان هفتکلی شاغل هستند،مجبورن از شهرهای دیگه استخدام کنن

]چند تا نیرو هم من از ایذه دارم بیارم هفتکل کار بکنن

هفتکل نه بلکه از بیکار بودن شده کشتار گاه .....هفتکل شده مثل افتاده دست این اون .....ممنونم از دوستانی که حرف حق زدن.....امیر
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر