طراحی سایت
دوشنبه 1 مرداد 1397.

تبلیـغـات

جهت نمایش بزرگتر، کلیک کنید

چلپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

نواخته شدن زنگ بازگشایی مدارس خوزستان با حضور معاون وزیر آموزش پرورش در هفتکل +عکس

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل به نقل از صدا وسیما مرکز خوزستان، معاون وزیر آموزش و پرورش در این مراسم با اشاره به همزمانی ایام محرم با فصل بازگشایی مدارس بیان کرد: همانگونه که دانش آموزان شهیدی مثل شهید حسین فهمیده که به فلسفه عاشورا پی برده بودند دانش آموزان امروز نیز به این ارزش پی برنده اند.

 


فرزاد حمیدی با بیان اینکه دین اسلام تنها دینی است که با خواندن آغاز می شود گفت: در کشور به هیچ تکامل و تحولی نخواهیم رسید ، مگر اینکه آموزش و پرورش به بالندگی و تکامل برسد.

 


وی با بیان اینکه از چهارده میلیون دانش آموز کشور یک چهاردهم آنها یعنی یک میلیون دانش آموز در استان خوزستان به تحصبل اشتغال دارند افزود : این جمعیت بالا دانش آموزان موجب می شود که توجه ویژه ای به دانش آموزان و فرهنگیان خوزستان شود.

 


وی با اشاره به اینکه در تلاش هستیم سهم بیشتری برای طرح های عمرانی آموزش و پرورش خوزستان در نظر بگیریم گفت : 7 میلیارد تومان برای طرح های عمرانی نوسازی مدارس خوزستان در نظر گرفته شده است.

 


استاندار خوزستان هم در این مراسم گفت : سرانه فضای آموزشی را امسال در استان با بهره برداری از 131مدرسه که شامل 498 کلاس است افزایش داده ایم.

 


غلامرضا شریعتی همچنین برنامه آموزشی سال آینده استان را برچیدن کلاسهای کانکسی برشمرد.

 


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان هم افزود : در سال تحصیلی گذشته موفقیت های خوبی درخوزستان داشتیم و در بحث پیش دبستانی و در کنکور و تربیت بدنی جایگاه های خوبی در سطح ملی کسب کردیم.

 


محمد تقی زاده بیان کرد: امسال مهر را به شکلی آغاز می کنیم که هیچ دانش آموز بازمانده از تحصیل پشت درهای مدرسه نداشته باشیم.

 


در خوزستان دو هزار و 929 مدرسه روستایی و یک هزار و 762 مدرسه شهری وجود دارد که همه این مدارس برای آغاز مهر آماده شده‌اند.
 
 

http://www.iribnews.ir/files/fa/news/1396/7/1/1401968_330.jpg

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر