طراحی سایت
دوشنبه 1 مرداد 1397.

تبلیـغـات

جهت نمایش بزرگتر، کلیک کنید

چلپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

گاف جدید فرمانداری هفتکل همراه با چاشنی عوام فریبی! +عکس

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، فرمانداری هفتکل به مناسبت هفته دولت با نصب چند بنر در تابلوهای بیلبرد در سطح این شهرستان، بخشی از عملکرد دولت در شهرستان هفتکل را اعلام کرد که تصویر آن در ذیل آمده است.

 در تصویر زیر مشاهده می شود، که در بند شماره 5 این بنر نوشته است که «بخش گزین»؛ این در حالیست که شهرستان هفتکل تنها 2بخش مرکزی و رغیوه دارد و «گزین»، یکی از روستاهای بخش رغیوه به شمار می آید.

 همچنین در این تابلو نوشته که قطعاً به دستور و با تأیید فرماندار یا نمابنده ایشان چاپ شده است، در بند شماره 11 نوشته است که خط انتقال آب به 27 روستای بخش رغیوه افتتاح شده است.

 این در حالیست که آئین کلنگزنی پروژه انتقال آب به بخش رغیوه از رستای پیرموسی در سی ام خردادماه سال جاری برگزار شد، اما دولتمردان شهرستان هفتکل این پروژه که هنوز حتی 20درصد عملی نشده را افتتاح و مورد بهره برداری اعلام کرده اند.

  تصاویر زیر را مشاهده کیند و جهت بزرگ نمایی روی آن کلیک نمائید.گزارش از: علی عوض نژاد

 

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

 

 

دیدگاه‌ها   

 
+2 #1 پاسخ: گاف جدید فرمانداری هفتکل همراه با چاشنی عوام فرینی! +عکسامیران 1396-06-08 01:53
سلام
به عرض همشهریان عزیز برسانم
که گذشته از گاف های موجود در بنر باید این نکات را توجه داشته باشند که 90 درصد از این طرحها که بزرگترین آنها گازرسانی به روستای گزین و چمن لاله و همچنین آبرسانی به رغیوه درزمان آقای بیرانوند دنبال و تامین اعتبار از منابع ملی شدند....گازرسان ی که مراحل اجرایی آن پایان یافته فقط و فقط توسط آقای مرادی روبان آن قیچی شد......بودجه ی آبرسانی با تاخیر افتاده بود که با همت آقای سید مجید حسینی و آقای بیرانوند دنبال و مجددا تامین اعتبار شد و آقای مرادی و تیم آن در آن دخیل نبودند....ای کاش تصویری از پارک گزین ارائه میشد من این پارک را از نزدیک دیدم و فاجعه است که فرماندار یک شهرستان چگونه یک پارک کوچک را جزو عملکرد دولت بحساب بیاورد ..... آقای فرماتدارسطح توقعات مردم شهرستان هفتکل اینگونه را تقلیل ندهید .....شما بهتر است بفکر اهداف بزرگ باشید کارخانه سیما ن و بیمه ی پرسنل آن/ وضعیت نابسامان پزشکی شهرستان / اشتغال جوانان / وضعیت اسفبار فاضلاب / وضعیت اشتغال و نیروهای غیر بومی نمک زدایی.......و دهها مشکل دیگر که این شهرستان با آن مواجهه میباشد آقای مرادی و تیم همراه هرگاه این مشکلات را توانستید حل کنید آنوقت بیایید با وجدانی آسوده برای مردم گزارش ارائه دهید ....اقدامات فراماندار قبلی را به بنام خود تختئه نکنید
نقل قول کردن
 
 
+1 #2 پاسخ: گاف جدید فرمانداری هفتکل همراه با چاشنی عوام فریبی! +عکسرضا جان 1396-06-12 00:12
این فرماندار که همش انگار خوابه کی بیدار شد که این همه پروژه ای که مهندس بیرانوند انجام داد رو ایشون بنام خود تموم کرد.
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر