طراحی سایت
دوشنبه 1 مرداد 1397.

تبلیـغـات

جهت نمایش بزرگتر، کلیک کنید

چلپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

فرماندار هفتکل بخواند: هر که ما را ياد کرد، ايزد مر او را يار باد

 

علارقم تاکیدهای مکرر دکتر شریعتی که مبنی بر توجه ویژه به خبرنگاران، همایش روز خبرنگار در هفتکل صبح امروز در حالی برگزار شد که تنها سایت خبری شهرستان هفتکل در این جلسه دعوت نشده بود.اسحاق مرادی که در دو ماه اخیر انتقادهای متعددی توسط سایت ندای هفتکل به ایشان بیان شده بود، هیچکدام از خبرنگاران این سایت را به همایش روز خبرنگار دعوت نکرد.از همه مهمتر اینکه، سایت ندای هفتکل که بیش از به چهار سال از فعالیتش میگذرد، هم در انتخابات مجلس حامی علی عسکر ظاهری بوده و هم در انتخابات ریاست جمهوری حامی حسن روحانی بوده است.
دو روز پیش 16 مردادماه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طی تماسی با مدیرمسئول ندای هفتکل اظهار داشت: که آقای فرماندار در نظر دارد، در همایش روز خبرنگار تنها از کسانی دعوت کند کارت خبرنگاری داشته باشند.
عکس - خبرگزاری ندای هفتکل:

نکته ای که اینجا قابل تأمل است، اینکه اگر مدیرمسئول سایت ندای هفتکل کارت خبرنگاری ندارد، چگونه حضرتعالی در مورخ 13 آذر سال گذشته با ایشان مصاحبه حضوری که "به درخواست حضرتعالی بود" برقرار کردید؟
آقای مهندس مرادی! حضرتعالی که در همان مصاحبه یتان گفتید "تا زنده ام اصلاحطلبم" باید به یاد داشته باشید که رئیس دولت اصلاحات در مراسم تودیع اش خطاب به منتقدین دولت، این شعر را خوانده بودند:

هر که ما را ياد کرد، ايزد مر او را يار باد

هر که ما را خوار کرد، از عمر برخوردار باد

هر که اندر راه ما خاری فکند از دشمنی

هر گلی از باغ وصلش بشکفد بی خار باد

 

 

علی عوض نژاد

18مرداد96

 

 

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 بدون حزبمحمدرضا 1396-05-19 10:15
اولا فرماندار بنده خدا شاید سواد خواندن و نوشتن ندارد که بخواند. دوما آقای عوض نژاد حتما در دوره اصول گرا هم میگویی اصولگرا هستی.چه اصلاح طلب چه اصول گرا فقط به این مملکت ضربه میزنید وگرنه چه خوبی از هر دو حزب تا حالا به چشم اومده است؟
نقل قول کردن
 
 
0 #2 پیش داوری نکنیمستار 1396-05-24 11:12
سلام به دوست عزیز خبرنگار روز خبرنگار هم مبارک . شما هم بهتره اینقدر پیش داوری نکنید . شما هم خیلی خیلی خیلی خیلی بیش از اندازه و با خط گرفتن از دیگران قلمتون روی کاغذ حرکت میکنه . سعی کنید واقع گرا باشید . با تشکر
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر