طراحی سایت
يكشنبه 6 خرداد 1397.

تبلیـغـات

جهت نمایش بزرگتر، کلیک کنید

چلپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

نتیجه اولین نظرسنجی پنجمین دوره انتخابات شورای شهر هفتکل

 

به گزارش خبرگزاری ندای هفتکل، نتیجه  نظرسنجی شماره یک انتخاباتی ندای هفتکل با عنوان «در انتخابات شورای شهر هفتکل به کدام کاندیدای رأی میدهید؟» که با شرکت 34 داوطلب پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر هفتکل برگزار شده بود، منتشر گردید.

 


این نظرسنجی که از روز چهارشنبه 16 فروردین ماه در تمامی صفحات خبرگزاری ندای هفتکل به نمایش گذاشته شد تا شامگاه پنجشنبه 24 فروردین ماه ادامه یافت و در مجموع 984 رای اخد شد.  

خبرگزاری ندای هفتکل که به عنوان تنها سایت خبری شهرستان هفتکل و از رسانه های معروف استان خوزستان در فضای مجازی می باشد، مخاطبان کثیری از طیف های مختلف دارد. اما همانگونه که در ابتدای این نظرسنجی عرض کرده بودم، نظرسنجی ها ی مجازی معمولاً گمانه زنی انتخاباتی هستند و تا حدودی نیز جهت آشنایی مخاطبان عزیز با داوطلبین محترم به نمایش گذاشته است.

 همانگونه که مستحضرید این نظرسنجی به صورت مجازی برگزار گردید و حقیقی نیست و نمی توان به نتایج این نظرسنجی ها در فضای مجازی اطمینان کامل داشت اما نتیجه آن تخمین و گمانه زنی انتخاباتی است.


 

در نظرسنجی شماره یک که ساعتی پیش با مجموع 984 رأی به اتمام رسیده، داریوش هاشمپور با 148 رای، مژگان اصلانی با 126 رای، محمد راشدی با 124 رای، نجف کاظمی با 69 رای و سلیمان نوروزیان با 64 رأی به ترتیب در ردیف های اول تا پنجم قرار گرفتند.

 

نظرسنجی شماره 2 ندای هفتکل در خصوص گمانه زنی پیروزی داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شورای شهر هفتکل نیز از 18 الی 25 اردیبهشت ماه با سیستمی کاملاً پیشرفته و امکاناتی بیشتر برگزار می گردد اما کاندیدای محترم یا نمایندگان آنها باید جهت تکمیل فرم شرکت در نظرسنجی حضوراً به دفتر خبرگزاری ندای هفتکل مراجعه نمایند.

 

 

خبرگزاری ندای هفتکل برای جلوگیری از ارسال نظرات غیرمرتبط و جلوگیری از حواشی انتخاباتی، ماژول نظرات متنی را غیرفعال کرده است.

 

 

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

ماژول پیش بینی وضعیت آب و هوا بزودی افزوده می شود

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر