طراحی سایت
يكشنبه 6 خرداد 1397.

تبلیـغـات

جهت نمایش بزرگتر، کلیک کنید

چلپخانه

http://s5.picofile.com/file/8115543700/ad18.gif.gif

http://doctorwp.com/wp-content/uploads/2014/01/ads-120-240-11.gif

خورنا

خوز نیوز

شوشان

روناش

خبرگزاری ندای هفتکل - هفتکل ندا

ورود کاربران

آخرین جزئیات ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستاهای هفتکل

 


رئیس ستاد انتخابات هفتکل در گفتگو با خبرگزاری ندای هفتکل آخرین آمار داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستا در این شهرستان را 93 نفر اعلام کرد.

 

 

حجت اله قیصری اظهار کرد: تا ساعت 16 امروز شنبه 93 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کرده اند که از این تعداد 26 نفر برای شورای شهر و 35 نفر برای شورای بخش رغیوه و 32 نفر برای شورای بخش مرکزی داوطلب شده اند که از این تعداد 13 نفر زن و 80 نفر مرد هستند.

 

 

ایشان با توجه به فرصت باقی مانده که فردا یکشنبه آخرین روز ثبت نام می باشد افزود: داوطلبانی که در دفاتر پیشخوان اقدام به ثبت نام نمودند برای ثبت نهایی باید به فرمانداری نیز مراجعه نمایند.

 


 
وی ادامه داد: ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از 30 اسفند آغاز شده و تا فردا ششم فروردین ادامه دارد که در این مدت از ساعت 8 تا 16 ثبت نام در فرمانداری ها و بخشداری ها انجام می گیرد.
 


 
قیصری افزود: برنامه ریزی برای پشتیبانی انتخابات اعم از مسائل امنیتی، مخابراتی، فناوری و مکاتبه با دستگاه ها و نهادهایی که در برگزاری همکاری می کنند انجام شده است که امیدواریم با فراهم شدن این تمهیدات شاهد برگزاری یک انتخابات باشکوه باشیم.

 


 
بر اساس این گزارش، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا همزمان در 29 اردیبهشت سال 1396 در کشور برگزار می شود.

 

 

ندای هفتکل در تلاش است تا بزودی اسامی داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شواری اسلامی شهر و روستاهای شهرستان هفتکل را نیز منتشر نماید.

 

 

نوشتن دیدگاه

اوقات شرعی


انجمن جوملای ایران

پیش بینی وضعیت آب و هوا

ماژول پیش بینی وضعیت آب و هوا بزودی افزوده می شود

طراحی سایت و میزبانی وب : نوین وب گستر